O mnie

Jeżeli musisz ogarnąć dzieci, dom, zwierzęta, pracę i wiele innych rzeczy, a wciąż brakuje Ci czasu, energii oraz pieniędzy to EKONOMKA jest blogiem właśnie dla Ciebie.

Jako mama, prawie, dwójki dzieci (Misi ur. w 2017r. i Misia w 2018r.), która na swojej głowie ma dom, pracę i jakby tego było mało: kota wielkości psa oraz psa wielkości konia, musiałam znaleźć sporo sposobów na ułatwienie sobie życia. Inaczej skończyłabym w niegustownym, białym kaftaniku zapinanym na plecach albo pod czujnym okiem opieki społecznej lub toz-u.

Na blogu pokażę Ci proste sposoby, aby Twoje dzieci były szczęśliwe, zwierzęta zadbane, dom ogarnięty, a Ty i partner byli dla siebie atrakcyjni . Wspólne wyjścia na miasto, wycieczki oraz zabawy na pewno Wam w tym pomogą. Pokażę Ci jak sprzątanie domu może być zabawne i tanie, mimo coraz bardziej drożejącej chemii. Pokażę Ci również, jak nie wydając dużych pieniędzy być fit, stworzyć zdrowe menu, ćwiczyć, zadbać o siebie i wyglądać jak milion dolców. W dodatku zrobię to najniższym z możliwych kosztów. Nie będę Ci pokazywać rozwiązań za kupę kasy, tylko proste, sprawdzone i łatwe triki, które pozwolą Ci cieszyć się czasem dla siebie oraz oszczędnościami na koncie bez bredzenia o lokatach, kontach, inwestycjach i indeksach giełdowych.

Brzmi niewiarygodnie, prawda? Jednak na pewno nam się to uda! Obiecuję.